MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

MADDE 1 - TARAFLAR

1.1- SATICI :

Ünvanı : Salut Event Organizasyon et İletişim Hiz. Ltd.

Adresse : Kozyatağı, Quick Tower, İçerenköy E-5 Yanyolu, Umut Sk. D:10-12, 34752 Ataşehir/Istanbul Téléphone : 0532 589 46 14

E-mail : info@hiatolye.com

1.2- ALICI :

Adı/Soyadı/Ünvanı :

Adresse :

Téléphone :

E-mail:

MADDE 2- KONU

İşbu sözleşmenin konusu, ALICI'nın SATICI'ya ait www.hiatolye.com sites Internetinden elektronik ortamda

siparişini yaptığı aşağıda nitelikleri e satış fiyatı belirtilen ürünün satışı e teslimi ile ilgili olarak

4077 dire Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Esas ve Usulleri

Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak e yükümlülüklerinin saptanmasıdır.

MADDE 3- SÖZLESME KONUSU ÜRÜN

Tarih :

Ürün Adı Adet Toplam Ürün Tutarı

Ürünlerin cinsi e türü, miktarı, marka/modeli rengi satış bedeli yukarıda belirtildiği gibidir.

Ödeme şekli:

Adresse du message :

{ODEMETIPI} ile Toplam {ODENENTUTAR}

MADDE 4- GÉNÉL HÜKÜMLER

4.1- ALICI, www.hiatolye.com sites internet inde sözleşme konusu ürünün temel nitelikleri, satış fiyatı e ödeme şekli ile teslimata ilişkin ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu e elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.

4.2- Commencez par vous connecter pendant 3 à 4 heures pour vérifier si vous êtes en contact avec ALICI et en consultant les sites Internet les plus consultés d'ALICI. diği adresteki kişi/kuruluşa teslim edilir.

4.3- Sözleşme konusu ürün, ALICI et baska bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden SATICI sorumlu tutulamaz.

4.4- SATICI, sözleşme konusu ürünün sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garantileri e kullanım kılavuzları ile teslim edilmesinden sorumludur.

4.5- Sélectionnez le mode d'emploi de votre appareil pour que SATICI soit prêt à l'utiliser et à ce qu'ALICI soit en mesure de le faire. Si vous êtes à la recherche d'une banque ou d'un établissement bancaire iptal, SATICI est actuellement en train de créer votre propre entreprise.

4.6- Vous avez la possibilité d'ALICI'ya ait kredi kartının ALICI'nın kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması ile ilgili banka veya finans kuruluşun ürün bedelini SATICI'ya ödememesi halinde, ALICI'nın kendisine teslim edilmiş olması kaydıyla ürünün 3 gün içinde SATICI'ya gönderilmesi zorunludur. Bu takdirde nakliye giderleri ALICI'ya aittir.

4.7- SATICI mücbir sebepler veya nakliyeyi engelleyen hava muhalefeti, ulaşımın kesilmesi gibi olağanüstü durumlar nedeni ile sözleşme konusu ürünü süresi içinde teslim edemez ise, durumu ALICI'ya bildirmekle yükümlüdür. Pour ALICI siparişin iptal edilmesini, sözleşme konusu ürünün varsa emsali ile değiştirilmesini, ve/veya teslimat süresinin engelleyici durumun ortadan kalkmasına kadar ertelenmesi haklarından birini kullanabilir. ALICI'nın siparişi iptal etmesi halinde ödediği tutar 10 gun içinde kendisine nakten ve defaten ödenir.

4.8- Garanti belgesi ile satılan ürünlerden olan veya olmayan ürünlerin arızalı veya bozuk olanlar, garanti şartları içinde gerekli onarımın yapılması için SATICI'ya gönderilebilir, but takdirde kargo giderleri SATICI tarafından karşılanacaktır.

MADDE 5- CAYMA HAKKI

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 7 gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma doit être sûr de recevoir des fax de SATICI, par courrier électronique ou par téléphone, il affiche des informations et 6. madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.

Mais il faut s'attendre à ce que le 3ème jour soit ALICI'ya teslim edilen ürünün SATICI'ya gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Mais les belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI'ya iade edilir. Fatura s'en prend également à KDV et à Varsa Sair Yasal yükümlülükler Iade edilemez. Cayma a nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli SATICI tarafından karşılanır.

MADDE 6- CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER

Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, copyalanabilir yazılım and programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ambalajının açılmamış, bozulmamış e ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

MADDE 7- YETKİLİ MAHKEME

Dans ce cas, Sanayi et Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile ALICI'nın veya SATICI'nın yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.

Siparişin gerçekleşmesi durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılır.

SATICI

hiatolye.com

ALICI