İPTAL ET İADE ŞARTLARI

Assurez-vous d'avoir des informations complètes sur votre plan et de vous en assurer en même temps sur votre plan de travail.

Une fois que vous avez utilisé votre appareil, vous êtes prêt à le servir et à le faire fonctionner, et vous êtes assuré de le faire fonctionner correctement.
Ürün iadesi konusunda sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmemiz için gerekli olan şartları aşağıda bulabilirsiniz;

Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kaboul edilmemektedir.

İADE İÇİN İSTEDİKLERİMİZ

1. İADE EDİLECEK ÜRÜN
2. İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN SEVK İRSALİYESİ (Tüm nüshaları ile birlikte)

1. İADE EDİLECEK ÜRÜN

a- Kullanılmış veya hasar görmüş ürünlerin iadesi kaboul edilmemektedir.


b- İade edilecek ürünün, 30 gün içerisinde teslim alındığı şekilde, standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

2. İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN SEVK İRSALİYESİ

a- İade işlemi için ürünün sevk irsaliyesinin gönderilmesi gerekmektedir.
.

DİĞER ŞARTLAR et İADE KARGO ÜCRETLERİ HAKKINDA

a- Si vous avez déjà vérifié la carte de votre entreprise, celle-ci doit être prise en compte, la carte est encore plus ferme.


b- Atölyemize gelen ürünlerin, iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır.

İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın isisyatifindedir. Les cartes de crédit sont prises en compte 7 fois.


c- İade edeceğiniz ürünleri MNG Kargo ile ücretsiz gönderebilirsiniz.

İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN GÖNDERİLMESİ

İade edilecek ürün sadece anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından teslim alınabilir. Il est important d'éliminer les risques liés à l'utilisation de l'appareil et d'utiliser le câble d'alimentation.
Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;
– Mettez la surette originale en place et introduisez-la dans l'appareil.
– Original kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: original kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş,

baska bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kaboul edilmemektedir.
– Si vous avez déjà utilisé votre appareil d'origine (vous pouvez le copier) et le faire vous-même, vous aurez envie de le faire.


– İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Si vous souhaitez effectuer une vérification du chargement, il est préférable de le faire. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.


SIPARIS IPTALI

Yanlış verdiğiniz veya vazgeçtiğiniz siparişlerinizi iptal ettirebilirsiniz.

Votre kargoya verilmiş olma ihtimali üzerine İptal işlemlerinde ürün kargoya verilmemişse ücretin tamamı işlemi gerçekleştirdiğiniz yöntemle iade edilir.

Votre carte est entièrement prête à être utilisée et vous pouvez l'utiliser avec précision.